Gelové nehty

Nenápadné, jemné, tónované, barevné, zdobné, výrazné i extravagantní…

Takové mohou být. Záleží jen na vašem vkusu.

Základním stavebním materiálem všech gelových nehtů je UV Gel, který se vytvrzuje pomocí ultrafialového světla. Díky jeho odolnosti a velmi dobré přilnavosti k vlastním nehtům se v současnosti jedná o nejrozšířenější techniku modeláže nehtů.

Gelové nehty - kombinace růžové a černé
Gelové nehty – Nehtové studio 24

Kvalitní UV gel vám zajistí dlouhotrvající krásu a odolnost gelových nehtů. Používám produkty firmy Crystal Nails, která je zárukou vysoké kvality.

UV Gel a Xtreme Fusion Gel!

UV Gel a Xtreme Fusion Gel se od sebe cenově neliší, ale každý je vhodný pro jiný typ nehtů. Vhodnou variantu vybereme na místě. UV Gel i Xtreme Fusion Gel jsou zákaznicemi velmi dobře snášeny. Jejich předností je vysoká pružnost a zároveň pevnost.

Zákaznicím, které preferují přírodní nehty a chtějí je zkrášlit i zpevnit, doporučuji metodu P-shine nebo techniku Gel-laku. Manikúra P-shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtů. U Gel-laku se jedná o techniku, kdy se na přírodní nehet nanáší velmi tenké vrstvy laku a nechají se vytvrdit pod UV lampou. Nehty pak působí přirozeně (jako nalakované), ale vydrží mnohem déle.