Další služby

P-shine

Předností této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku u ošetřeného nehtu. P-shine je ryze přírodní technika úpravy nehtů. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitaminů A, E, H a provitaminu B5.

Logo firmy p-shine z Japonska
P-shine

Manikúra P-shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtů.

Parafínový zábal

Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní a estetické účinky. Teplota tekutého parafínu při aplikaci je kolem 55 °C a působí tak na vaše ruce jako mini-sauna. Pozvolné předávání suchého tepla z parafínu způsobuje hloubkové prohřátí, které vyvolá reakce termoregulačního typu, v důsledku toho dochází ke zlepšení prokrvení ošetřeného místa a tím ke stimulaci regenerace tkání.

Parafínová lázeň

Parafínové zábaly napomáhají nejen k uvolnění a snížení bolesti, ale mají blahodárný účinek na celé tělo, cítíte se uvolněně, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt – pokožka je sametově hladká.

IBX

Dvoufázový systém IBX je vyvinutý pro:

  • ochranu nehtového lůžka nejen u žen, ale i u mužů
  • zajištění správné vazby mezi nehtovým lůžkem a laky na nehty
  • k léčbě poškozených a slabých nehtů, které se třepí, a nehtů po úrazu
  • vyrovnává nerovnosti a praskliny na nehtu, čímž se nehet stává hladkým
  • vhodný i k obnově nehtů zákazníků, kteří si nehty okusovali
  • podporuje správný růst zdravého nehtu
Balení systému IBX pro nehtová studia.
Systém IBX